Płaszcze puchowe damskie

Jeśli szukasz ubrania które zapewni Tobie jeszcze więcej ciepła, to z pewnością propozycja płaszcza puchowego jest warta rozważenia. Puchowy płaszczyk to obok ochrony termicznej codzienna elegancja. Stanie na przystanku, czy wieczorne wyjścia w mroźne dni przestają kojarzyć się z dreszczami jeśli założysz ocieplony puchem płaszczyk, a jeszcze lepiej jeśli płaszcz puchowy posiada kaptur, wtedy roztacza ochronę termiczną od głowy po kolana.  Dobrze skrojony, uszyty z nowoczesnych, elegancko wyglądających tkanin, najczęściej odporny na niewielki deszcz czy opady śniegu z deszczem, ale przede wszystkim lekki i wygodny, nie krępujący ruchów puchowy płaszcz może zostać Twoim najlepszym przyjacielem na wiele sezonów.

Wyprzedaż!-15%
Damski płaszcz puchowy Marmot Chelsea Coat Platinum S
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Damski  płaszcz zimowy, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.

 
1 274,15 zł
1 499,00 zł
Wyprzedaż!-19%
Marmot Montreaux Coat płaszcz puchowy damski
Wysyłamy w 24 godziny

Wygodny, ciepły i doskonale skrojony damski płaszcz puchowy sięgający do kolan. Uszyty z tkaniny o wysokiej odporności na deszcz, puchoszczelnej i bardzo miłej w dotyku. Ocieplenie płaszcza stanowi puch 700 cui, puch specjalnie impregnowany, który nawet  w razie przemoczenia płaszcza nadal zachowuje właściwości termiczne. Wewnętrzna strona płaszcza wykończona jest miękkim misiowatym materiałem.
1 011,69 zł
1 249,00 zł
Wyprzedaż!-30%
Patagonia W's Tres Parka 3 In 1 grafitowy S
Wysyłamy w 24 godziny

Damski płaszcz zimowy Patagonia W's Tres Parka 3 In 1. Zewnętrzny, nieprzemakalny i nieprzewiewny płaszcz z kapturem w połączeniu z pięknie skrojonym wewnętrznym puchowym płaszczykiem pozwalają stworzyć bardzo ciepły zimowy damski płaszcz. Obie części ubrania w cieplejsze dni możemy nosić osobno. Wewnętrzny płaszcz puchowy dopinamy do płaszcza zewnętrznego za pomocą suwaka.
1 609,30 zł
2 299,00 zł
Wyprzedaż!-13%
Marmot Chelsea Coat Black M damski płaszcz puchowy
Produkt niedostępny

Damski płaszcz zimowy Marmot Chelsea Coat Black, ocieplany puchem naturalnym. Z pozoru codzienne ubranie do miejskiej dżungli czy też na wypady za miasto, ale nie dajcie się zwieść. Zewnętrzny materiał płaszcza uszyto z solidnej tkaniny wyposażonej membranę chroniącą przed deszczem, śniegiem, a jednocześnie pozwalającej ubraniu komfortowo oddychać. Po stronie wewnętrznej znajdziemy zintegrowane puchowe ocieplenie.
1 304,13 zł
1 499,00 zł

Jak wybrać właściwy model płaszcza wśród szerokiej oferty modeli? Z pewnością będziemy kierować się innymi kryteriami niż wyszukując ubranie w kategorii windstoppery damskie czy też kurtki damskie GORE-TEX. Zawsze na końcu wygrywa wygoda i trwałość. W naszej ofercie znajdują się ubrania sprawdzonych marek, oferujących najwyższą jakość oraz bardzo dobre parametry użytkowe sportowej odzieży. Wśród naszych propozycji nawet bardzo wymagające użytkowniczki znajdą odpowiedni wybór dla siebie.

Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni model? Zastanawiasz się, czy lepiej sprawdzą się w Twoim przypadku płaszcze puchowe damskie, czy damskie kurtki turystyczne? Skontaktuj się z nami. Wspólnie spróbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje indywidualne oczekiwania.