Black Diamond Genesis Tech Tee Mountain Print Sulphur
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Black Diamond Genesis Tech Tee Mountain Print

Męska techniczna koszulka Black Diamond Genesis Tech Tee dzięki zastosowanej innowacyjnej technologii wykorzystującej grafen oferuje zupełnie nowy wymiar komfortu.
Grafen znany jest jako materiał sprawnie przewodzący temperaturę. Naniesienie warstwy grafenu na włókna poliestrowe sprawia, że w materiał koszulki bardzo szybko przenosi nadmiar ciepła ze stref przegrzanych, do stref „zimnych”, jednocześnie nadmiar ciepła uwalniany jest na zewnątrz do otoczenia.

Kolejną zaletą zastosowania grafenu w produkcji odzieży technicznej jest znaczne podwyższenie wytrzymałości materiału na uszkodzenia.

Koszulka Genesis Tech Tee mimo, iż jest wykonana z bardzo cienkiej tkaniny, doskonale dba o optymalną termoregulację, szybko wysycha. Można ją szybko przeprać w schronisku lub hotelu.Sulphur, L
Sulphur, S
Sulphur, M
Storm Blue, L
Storm Blue, M
Storm Blue, S
Storm Blue, XL
Carbon, XL
Carbon, M
Carbon, L
Carbon, S
197,10 zł (brutto) 219,00 zł -10% 160,24 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

 

Black Diamond Genesis Tech Tee Mountain Print męska koszulka techniczna. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii grafenu, materiał koszulki jest bardzo cienki i szybciej odprowadza ciepło

 

Męska techniczna koszulka Black Diamond Genesis Tech Tee dzięki zastosowanej innowacyjnej technologii wykorzystującej graffen offeruje zupełnie nowy wymiar komfortu.

Grafen znany jest jako materiał sprawnie przewodzący temperaturę. Naniesienie warstwy grafenu na włókna poliestrowe sprawia, że w materiał koszulki bardzo szybko przenosi nadmiar ciepła ze stref narażonych na przegrzanie, do stref „zimnych”, jednocześnie nadmiarowe ciepło uwalniane jest na zewnątrz do otoczenia.

 

Kolejną zaletą zastosowania grafenu w produkcji odzieży technicznej jest znaczne podwyższenie wytrzymałości materiału na mechaniczne uszkodzenia.

 <!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="

AP752083
1 Przedmioty
793661492863

Tabela rozmiarów dla odzieży męskiej Black Diamond – obmiary ciała