Bezrękawniki męskie

Męski bezrękawnik czy to puchowy czy softshellowy to sposób na zatrzymanie ciepła bez konieczności zakładania pełnej kurtki.

Bezrękawnik to niezwykle uniwersalna część męskiej garderoby odpowiednia właściwie na każdą porę roku. Kamizelka męska może być noszona wiosną lub jesienią na koszulę lub t-shirt jako nie krępujący ocieplacz. Sprawdza się również późną jesienią lub zimą  noszona na na polar lub softshell, a w mroźne dni jako docieplenie pod kurtkę zimową.

Męskie bezrękawniki w wersji puchowej posiadają jako wypełnienie naturalny puch który doskonale zatrzymuje ciepło i zapewnia komfort termiczny. Bezrękawniki w innych wersjach polarowe lub softshellowe noszone na bieliznę termoaktywną lub koszulki merino, to doskonałe rozwiązanie przy uprawianiu intensywnej aktywności sportowej, kiedy to potrzebujemy ochronić przed chłodem lub wiatrem tułów. W bezrękawniku ze względu na brak rękawów ręce mają większą swobodę, a całość ubrania lepiej oddycha.

Pełna oferta męskich bezrękawników oraz męskiej odzieży turystycznej znajduje się na stronie naszego sklepu 3210sport.pl. Sprawdź naszą ofertę!

Product added to wishlist
Product added to compare.