Męskie kurtki z podpinką

Męskie kurtki z podpinanym polarem lub innym rodzajem dopinanego suwakiem ocieplenia są wygodnym rozwiązaniem na wiele sytuacji sportowych czy turystycznych na wszystkie pory roku.Pozwalają na elastyczne dopasowanie ubioru do pogody.

Wyprzedaż!-10%
Marmot Ramble Component Jacket XL
Wysyłamy w 24 godziny

Wygodna męska kurtka 3-w-1 Marmot Ramble Component Jacket, z podpinaną wewnętrzną kurtką z welurowego fleecu o grubości 100. Kurtka zewnętrzna chroniąca przed deszczem wyposażona jest w membranę Marmot Guardian (wodoszczelność 10.000, oddychalność 10.000). Ocieplenie kurtki stanowi miękki polar. Kurtka sprawdzi się zarówno na górskich podejściach jak i w miejskiej dżungli.
719,10 zł
799,00 zł
Wyprzedaż!-15%
Marmot Bastione Component Jacket Team Red M
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Męska kurtka z podpinką Marmot Bastione Component Jacket. Kurtka zewnętrzna dzięki zastosowaniu membrany Marmot MemBrain®, jest kurtką przeciwdeszczową. Pod kurtką zewnętrzną podpięta jest pikowana kurtka wewnętrzna, ocieplana znanym z rękawic narciarskich ociepleniem ThermalR, można ją nosić również jako oddzielne ubranie. Odpinany kaptur pozwala dostosować kurtkę do preferencji użytkownika oraz okoliczności.

934,15 zł
1 099,00 zł

Zewnętrzna kurtka, zazwyczaj wyposażona w przeciwdeszczową membranę, do której można podpiąć suwakiem wewnętrzną kurtkę polarową, lub kurtkę z innym rodzajem ocieplenia to tak naprawdę możliwość noszenia trzech rodzajów ubrań w zależności od warunków przez cały rok.

Kurtka zewnętrzna posłuży na 3 sezony roku, tak samo kurtka polarowa, oba te ubrania osobno posłużą na niezliczoną ilość okoliczności. Niejednokrotnie kurtki spięte w jedną całość wewnętrznym suwakiem, stają się ubraniem zimowym, czy nawet kurtką narciarską.