Polary męskie

Męskie kurtki polarowe jednoznacznie kojarzą się z doskonałą izolacją termiczną. Kurtki polarowe czy to wykonane na bazie oryginalnych materiałów Polartec® czy materiałów typu fleece to zawsze gwarancja ciepła i komfortu.

Polarowe bluzy i kurtki męskie w wersji z kapturem lub bez stanowią wygodne i ciepłe ubranie na wiele okazji. Cieńsze polarowe bluzy i nieco grubsze kurtki z polaru lub fleecu zakładane są zazwyczaj jako druga warstwa termoaktywnego ubrania na bieliznę termoaktywną, noszone jako docieplenie pod zewnętrzną kurtkę przeciwdeszczową lub jako samodzielna kurtka.

 

Nowoczesne rozwiązania stosowane w kurtkach polarowych sprawiają, iż zewnątrz często wyglądają jak zwykłe bluzy czy nawet swetry, natomiast od strony wewnętrznej znajduje się warstwa polarowa lub rozwiązanie typu „power grid” czyli polarowa krateczka która znacznie efektywniej zatrzymuje ciepło, a waga samego ubrania jest niższa.

Niektóre modele polarów męskich posiadają wzmacniane ramiona, które nie pozwalają na wycieranie się materiału podczas noszenia plecaka.

 

Polarowa kurtka nie zajmuje wiele miejsca, łatwo można ją schować do plecaka i zabrać jako awaryjne ubranie gdyby zmieniła się pogoda. Szeroka oferta polarowych męskich bluz znajduje się w ofercie naszego sklepu!

Product added to wishlist
Product added to compare.