Spodenki turystyczne męskie

Czy odpoczywasz pod palmą, leżakujesz na polskim piasku na Bałtykiem, czy też uparcie podążasz  śladem lokalnych zabytków i atrakcji tropiąc ślady historii, kultury lub architektury, będąc ubrany we właściwie wybrane turystyczne krótkie spodenki będziesz po prostu dobrze ubrany i będzie Tobie wygodnie. A o to przecież chodzi, wygoda, luz i relaks to podstawowe składniki udanego wypoczynku i nic nie powinno ich zakłócać, a w szczególności niewłaściwie dobrana garderoba.

Krótkie męskie spodnie turystyczne powinny przede wszystkim dobrze oddychać, odprowadzać na zewnątrz pot, szybko wysychać w razie przemoczenia. Dla wielu osób istotną rzeczą są kieszonki w spodenkach, ich właściwa ilość i umiejscowienie. Kiedy trzeba bezpiecznie nosić ze sobą dokumenty czy kluczyk zasuwane kieszonki na udach wydają się być niezwykle ważne.

-20%
Marmot Arch Rock Shorts
Wysyłamy w 24 godziny
Trekking, zwiedzanie czy wspinaczka w gorące dni - krótkie spodenki Marmot Arch Rock Shorts będą odpowiednie na wszystkie te okoliczności. Krótkie męskie spodenki sportowe uszyte z niezwykle wytrzymałej na mechaniczne uszkodzenia nylonowej tkaniny praktycznie nie zajmą miejsca w plecaku. Spodnie bardzo dobrze oddychają, szybko wysychają, posiadają impregnację DWR zapobiegającą wchłanianiu wilgoci.

Spodenki Marmot są niezwykle wygodne, nie krępują ruchów, wytrzymały, lekko streczowy materiał spodni, profilowane kolana oraz wszyty w kroku klin zapewniają pełną swobodę ruchów i wygodę noszenia.

Materiał posiada wbudowany filtr słoneczny UPF 50.

239,20 zł
299,00 zł
-18%
Black Diamond Notion Shorts męskie shorty
Wysyłamy w 24 godziny

Męskie spodenki wpinaczkowe z organicznej bawełny z domieszką elastanu Black Diamond Notion Shorts to przede wszystkim wygoda noszenia. Klasyczna bawełna dzięki połączeniu z włóknami syntetycznym jest bardziej elastyczna, lepiej oddycha, a materiał zyskał na wytrzymałości.

Spodenki Notion Shorts mają elastyczny pas z wszytą taśmą do dopasowania w pasie, luźny krój powoduje iż nie krępują ruchów. Nie posiadają żadnych elementów, które przeszkadzałyby po założeniu uprzęży wspinaczkowej. Potrzebne drobiazgi zmieścisz w dwóch przednich, dwóch tylnych kieszeniach a dokumenty bezpiecznie schowasz w bocznej zamykanej suwakiem kieszonce.

Spodenki sprawdzą się doskonale zarówno podczas zwykłego codziennego noszenia, ale również podczas wypadów wspinaczkowych w gorący dzień.
212,38 zł
259,00 zł

Większość spodenek posiada lekko elastyczny pas lub możliwość wyregulowania paska, abyśmy nie musieli martwić się dobrym dopasowaniem spodenek. Popularnym rozwiązaniem w markowych spodenkach jest wyłożenie pasa od strony wewnętrznej materiałem pochłaniającym wilgoć, co bardzo się przydaje kiedy pot spływa nam po plecach.

 

Ruszając w dłuższą podróż z plecakiem kiedy to staramy się zminimalizować ilość zabieranych rzeczy i szukamy rozwiązań typu 2 w 1 doskonałym pomysłem stają się długie męskie spodnie turystyczne z odpinanymi nogawkami, które  po odsunięciu suwaków zamieniają się w spodenki turystyczne. Jeśli podczas podróży spodziewamy się trafić w chłodniejsze miejsca, dokładając do bagażu kalesony termoaktywne, sprytnie możemy zabrać zajmujące mało miejsca ubranie wystarczające na większość okoliczności, jaka może nas spotkać w podróży.