Katadyn turystyczny filtr do wody Combi black
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Katadyn turystyczny filtr do wody Combi

Filtr Katadyn Combi w procesie uzdatniania wody pitnej wykorzystuje filtrowanie za pomocą wkładki ceramicznej, która posiada dodatkowo impregnację jonami srebra, aby jeszcze skuteczniej oczyszczać wodę, oraz kartridża zawierającego wymienny filtr węglowy, który oczyszcza zanieczyszczenia chemiczne i poprawia smak przefiltrowanej wody.

 

 

1 099,00 zł

Katadyn Combi turystyczny filtr do uzdatniania wody pitnej

 

Filtr do wody z linii produktów o najwyższych parametrach jakościowych. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją trwałości i niezawodności filtra nawet w ekstremalnych warunkach. Filtr Katadyn Combi w procesie uzdatniania wody pitnej wykorzystuje filtrowanie za pomocą wkładki ceramicznej, która posiada dodatkowo impregnację jonami srebra, aby jeszcze skuteczniej oczyszczać wodę, oraz kartridża zawierającego wymienny filtr węglowy, który oczyszcza zanieczyszczenia chemiczne i poprawia smak przefiltrowanej wody.

Wszechstronny filtr o praktycznych cechach. Wystarczy dla 1-4 osób. Zastosowanie: trekking, podróże, wyprawy. Filltr Combi w wersji „Plus” doskonale sprawdzi się również na jachting i karawaning.

Technologia: filtr ceramiczny (pory o średnicy 0,2 μm = 0,0002 mm), impregnowany jonami srebra; Wymienny filtr węglowy, filtrowanie za pomocą pompki

Działanie: usuwa bakterie, pierwotniaki, cysty, glony, zarodniki, osady oraz wirusy związane z cząstkami o średnicy pow. 0,2 μm. Filtr węglowy redukuje zawartość chemikaliów i cząstek radioaktywnych.

Wydajność: ok. 1l /min

Żywotność: filtr ceramiczny do 50 tys. l, w zależności od jakości filtrowanej wody; filtr węglowy do 400 l (2 napełnienia kartusza)

Waga: 580 g

Wymiary: 27 x 6 cm

 

8017685
7612013176851

2 innych produktów w tej samej kategorii: