Black Diamond Primerose SA
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-20%

Black Diamond Primerose SA

Uniwersalna damska uprząż wspinaczkowa. Należy do klasy najlżejszych dostępnych uprzęży, waży jedynie 350g! Obok niskiej wagi ta uprząż wyróżnia się łatwością dopasowania do ciała. Pas biodrowy regulowany jest za pomocą 1 sprzączki, również pętle udowe łatwo jest dopasować, wyposażone są one w innowacyjny system regulacji, trakFit, pozwalający naszybką regulację, bez koneiczności dociągania pasków

167,20 zł (brutto) 209,00 zł -20% 135,93 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Black Diamond Primerose SA  damska uniwersalna, niezwykle lekka uprząż wspinaczkowa

 

Damska uprząż do wspinaczki. Należy do klasy najlżejszych dostępnych uprzęży, waży jedynie 350g! Obok niskiej wagi ta uprząż wyróżnia się łatwością dopasowania do ciała. Pas biodrowy regulowany jest za pomocą 1 sprzączki, również pętle udowe łatwo jest dopasować, wyposażone są one w innowacyjny system regulacji, TrakFit, pozwalający na szybką regulację tylko poprzez przesuwanie sprzączki bez konieczności dociągania pasków.

Pas biodrowy wykonany został na lekkiej konstrukcji Dual Core dopasowanej do wymagań damskiej sylwetki - stabilizację pasa zapewniają 2 obręcze  w jego dolnej i górnej części. Takie rozwiązanie zapewnia uprzęży niską wagę, wentylację i co najważniejsze stabilność. Całość wykonana z materiałów o bardzo wysokiej odporności na przetarcia.

Pętle udowe podczepione do tylnej części pasa biodrowego na elastycznych taśmach o regulowanej długości.

Pas posiada 4 szpejarki formowane pod ciśnieniem.

Waga uprzęży 350 gram!

Rozmiar M:
obwód pasa: 76-84cm
obwód uda:53-63 cm

Rozmiar L:
obwód pasa: 84-91 cm
obwód uda: 61-71 cm

 

651052
793661141006