Black Diamond Momentum damska uprząż wspinaczkowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-23%

Black Diamond W's Momentum damska uprząż wspinaczkowa

Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 350g!

M
190,19 zł 247,00 zł -23% 154,63 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 197,60 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond W's Momentum - damska uprząż wspinaczkowa z szybką regulacją pasa i pętli udowych

 

Wielozadaniowa damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum, którą wyróżnia niska waga oraz prosta i szybka regulacja pasa biodrowego i pętli udowych. To wszystko sprawia, że dzięki w prosty sposób nie tracąc czasu dopasujesz ją do siebie. Pas biodrowy wykonany został na lekkiej, konstrukcji Dual Core której stabilizację zapewniają 2 obręcze w dolnej i górnej części pasa. Takie rozwiązanie zapewnia uprzęży niską wagę, wentylację i co najważniejsze stabilność. Całość wykonana z materiałów o bardzo wysokiej odporności na przetarcia.

Regulacja pasa odbywa się za pomocą pojedynczej klamry Speed Adjust. Pętle udowe wyposażone zostały w innowacyjny system regulacji dopasowania - Trak Fit, przesuwanie klamrą w lewo lub prawo powoduje regulację obwodu pętli. W ten sposób wyeliminowane zostały dyndające i przeszkadzające w trakcie wspinaczki taśmy. Pętle udowe podczepione są do uprzęży w tylnej części pasa biodrowego na osobnych regulowanych, odczepianych pasach.

Uprząż wyposażona w 4 szpejarki formowane pod  ciśnieniem. Całość spakowana w wygodny siateczkowy pokrowiec.

Dobór rozmiaru:

XS- obwód pasa 61-69 cm

S- obwód pasa 69-76 cm

M - obwód pasa 76-84 cm

L- obwód pasa 84-91 cm

 Materiał:

210D nylon Twill+, wstawki z siateczki poliestrowej 150d,

Waga:350g

BD6510766012
1 Przedmiot
793661351764