• -18%
Black Diamond W's Momentum Kit damski komplet sprzętu wspinaczkowego z uprzężą Momentum

Black Diamond W's Momentum Kit

Kompletny damski zestaw wspinaczkowy. W zestawie znajdziemy damską uprząż wspinaczkową Black Diamond W's Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest bardzo lekka, wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż waży jedynie 350g!

W komplecie znajduje się przyrząd do zjazdów i asekuracji BD ATC-XP wraz z zakręcanym karabinkiem RockLock Screwgate, a także woreczek na magnezję i zapas magnezji BD White Gold chalk. Wszystkie elementy zestawu pakowana jest do zgrabnego siateczkowego pokrowca, który wygodnie zmieści się do plecaka lub torby sportowej.

Zestaw będzie stanowić doskonały pomysł na prezent dla osoby, która rozpoczyna przygodę ze wspinaniem

Produkt niedostępny
343,58 zł 419,00 zł -18%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 419,00 zł

 

Black Diamond W's Momentum Kit - damski komplet wspinaczkowy z uniwersalną uprzężą wspinaczkową Momentum, przyrządem do asekuracji oraz woreczkiem na magnezję

 

 

 

Kompletny damski zestaw sprzętu wspinaczkowego. W zestawie znajdziemy damską uprząż wspinaczkowa Black Diamond W’s Momentum, odpowiednią zarówno treningów na ściance jak i w skałkach, przyrząd do zjazdów i asekuracji BD ATC-XP wraz z zakręcanym karabinkiem RockLock Screwgate, a także woreczek na magnezję i zapas magnezji BD White Gold chalk. Wszystkie elementy zestawu mieszczą się do zgrabnego siateczkowego pokrowca, który wygodnie zmieści się do plecaka lub torby sportowej.

Uprząż BD W’s Momentum wyróżnia niska waga oraz prosta i szybka regulacja pasa biodrowego i pętli udowych. To wszystko sprawia, że w prosty sposób, nie tracąc wiele czasu dopasujesz ją do siebie. Pas biodrowy wykonany został na lekkiej, konstrukcji Dual Core której stabilizację zapewniają 2 obręcze w dolnej i górnej części pasa. Takie rozwiązanie zapewnia uprzęży niską wagę, wentylację i co najważniejsze stabilność. Całość wykonana z materiałów o bardzo wysokiej odporności na przetarcia.

 

Regulacja pasa odbywa się za pomocą pojedynczej klamry Speed Adjust. Pętle udowe wyposażone zostały w innowacyjny system regulacji dopasowania - Trak Fit, przesuwanie klamrą w lewo lub prawo powoduje regulację obwodu pętli. W ten sposób wyeliminowane zostały dyndające i przeszkadzające w trakcie wspinaczki taśmy. Pętle udowe podczepione są do uprzęży w tylnej części pasa biodrowego na osobnych regulowanych, odczepianych pasach.

 

Uprząż wyposażona jest w 4 szpejarki formowane pod  ciśnieniem.

Zestaw będzie stanowić doskonały pomysł na prezent dla osoby, która rozpoczyna przygodę ze wspinaniem. Zawiera całe niezbędne dla osoby początkującej wyposażenie

 

 

 

 

Dobór rozmiaru:

XS- obwód pasa 61-69 cm
S- obwód pasa 69-76 cm

M - obwód pasa 76-84 cm
L- obwód pasa 84-91 cm

 

 

 

 

 Materiał:

 

210D nylon Twill+, wstawki z siateczki poliestrowej 150d,

Waga uprzęży:350g

BD6511513019
793661449447

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.