• -22%
Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution
Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution
Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution
Damska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution

Black Diamond W's Solution uprząż wspinaczkowa damska

Minimalistyczna damska uprząż do wspinaczki sportowej Black Diamond Solution zaprojektowana została z myślą o najwyższej wygodzie wspinacza. Pas biodrowy oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Anatomicznie wyprofilowany dostosowuje się do sylwetki,  wyposażony  w 4 szpejarki. Wygodne pętle udowe posiadają elastyczne ściągacze zamiast regulacji.

 

Kolor
Rozmiar
Wysyłamy w 24 godziny
264,42 zł 339,00 zł -22%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 339,00 zł

 

Black Diamond Solution ultralekka damska uprząż wspinaczkowa

Minimalistyczna damska uprząż do wspinaczki sportowej Black Diamond Solution zaprojektowana została z myślą o najwyższej wygodzie i lekkości,  tak, aby jedynym co skupia uwagę osoby wspinającej się była technika wspinaczki. Czy wspinasz się na ściance czy w skale, w uprzęży Solution będziesz się czuła lekko, wygodnie i bezpiecznie.

Pas biodrowy skonstruowany w technologii Fusion Comfort, oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które stabilizują całość, efektywnie przenoszą obciążenia zmniejszając napięcia w newralgicznych strefach. Pas anatomicznie wyprofilowany dostosowuje się do sylwetki pozwalając na jeszcze większą swobodę ruchu. W pasie biodrowym znajdziemy  cztery ciśnieniowo formowane szpejarki. Obwód pasa biodrowego uprzęży regulowany jest za pomocą "szybkiej sprzączki", dzięki czemu nie tracisz czasu na zakładanie i zdejmowanie uprzęży.

Pętle udowe wyposażone w tą samą technologię rozkładania napięcia i przenoszenia ciężaru jak pas, z miękką wyściółką posiadają elastyczne ściągacze zamiast tradycyjnej regulacji sprzączką. Pętle udowe mają regulowaną wysokość z możliwością ich odpięcia.

Materiał stanowiący wewnętrzną wyściółkę zarówno pasa jak i pętli udowych jest miękki, oddychający oraz szybkoschnący, efektywnie odprowadza wilgoć na zewnątrz od ciała. W warstwie wewnętrznej pasa i pętli znajdziemy amortyzującą wkładkę z pianki EVA. Zewnętrzny materiał stanowi tkanina streczowa o gęstym splocie, bardzo odporna na intensywne użytkowanie i przetarcia.

Uprząż Solution marki Black Diamond dzięki rozwiązaniom zastosowanym w tym modelu, zapewnia lekkość, swobodę ruchu i wygodę zarówno podczas wspinaczki jak i asekuracji.

Specyfikacja:

Seria: sportowa

Waga: 330g

BD651083
1 Przedmioty
793661288688

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.