Black Diamond Solution Honnold Edition męska uprząż wspinaczkowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Black Diamond Solution Honnold Edition męska uprząż wspinaczkowa

Minimalistyczna, ultra lekka męska uprząż do wspinaczki sportowej Black Diamond Solution Honnold Edition, ulubiony model uprzęży niezwykłego wspinacza z jego autografem na pętli udowej. Pas biodrowy oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Pętle udowe mają elastyczne ściągacze zamiast regulacji.

 

300,12 zł (brutto) 366,00 zł -18% 244,00 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Solution Honnold Edition męska ultralekka uprząż wspinaczkowa. Limitowana edycja ulubionego modelu uprzęży znanego wspinacza z autografem na lewej pętli udowej. Część zysków przeznaczona na fundację Honnolda wspierającą odnawialne źródła energiiMinimalistyczna męska uprząż do wspinaczki sportowej Black Diamond Solution zaprojektowana została z myślą o najwyższej wygodzie i lekkości,  tak, aby jedynym co skupia uwagę wspinacza była technika wspinaczki. Czy wspinasz się na ściance czy w skale, w uprzęży Solution będziesz się czuł lekko, wygodnie i bezpiecznie.

Pas biodrowy skonstruowany w technologii Fusion Comfort, oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które stabilizują całość, efektywnie przenoszą obciażenia zminejszając napięcia w newralgicznych strefach. Pas anatomicznie wyprofilowany dostosowuje się do sylwetki pozwalając na jeszcze większą swobode ruchu. W pasie biodrowym znajdziemy  cztery ciśnieniowo formowane szpejarki. Obwód pasa biodrowego uprzęży regulowany jest za pomoca "szybkiej sprzączki", dzięki czemu nie tracisz czasu na zakładanie i zdejmowanie uprzęży.

Pętle udowe wyposażone w tą samą technologię rozkładania naipięcia i przenoszenia ciężaru jak pas, z miękką wyściółką posiadają elastyczne ściągacze zamiast tradycyjnej regulacji sprzączką. Pętle udowe mają regulowaną wysokość z możliwością ich odpięcia.

Materiał stanowiący wewnętrzną wyściółkę zarówno pasa jak i pętli udowych jest miękki, oddychający oraz szybkoschnący, efektywnie odprowadza wilgoć na zewnątrz od ciała. W warstwie wewnętrznej pasa i pętli znajdziemy amortyzującą wkładkę z pianki EVA. Zewnętrzny materiał stanowi tkanina streczowa o gęstym splocie, bardzo odporna na intensywne użytkowanie i przetarcia.

Uprząż Solution marki Black Diamond dzięki oozwiązaniom zastosowanym w tym modelu, zapewnia lekkość, swobodę ruchu i wygodę zarówno podczas wspinaczki jak i asekuracji.

 

Specyfikacja:

Seria: sportowa

Waga: 330g

 

BD651081
1 Przedmioty
793661351849