Black Diamond Zone Sulphur męska uprząż wspinaczkowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%Nowy

Black Diamond Zone Sulphur męska uprząż wspinaczkowa

Męska uprząż wspinaczkowa o dość uniwersalnym przeznaczeniu, sprawdzi się zarówno we wspinaczce sportowej, na alpejskich ścianach, a także wspinaniu lodowym. Uprząż Black Diamond Zone jest bardzo lekka, oddychająca,  na w nowej wersji została wyposażona w innowacyjny łącznik Infinity Belay Loop, który nie posiada przeszyć ani też innych łączeń.

Pas biodrowy oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Anatomicznie wyprofilowany pas biodrowy wyposażony w cztery szpejarki oraz piątą dodatkową szpejarkę w tylnej części. Po obu bokach uprzęży znajdują się punkty do wpięcia śrub lodowych.

Wygodne pętle udowe posiadają elastyczne ściągacze zamiast klamerek do regulacji.Pas biodrowy regulowany za pomocą jednej sprzączki

327,18 zł (brutto) 399,00 zł -18% 266,00 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Zone – męska uprząż wspinaczkowa o uniwersalnym przeznaczeniu

Męska uprząż wspinaczkowa o dość uniwersalnym przeznaczeniu, sprawdzi się zarówno we wspinaczce sportowej, na alpejskich ścianach, a także wspinaniu lodowym. Uprząż Black Diamond Zone jest bardzo lekka, oddychająca, na w nowej wersji została wyposażona w innowacyjny łącznik Infinity Belay Loop, który nie posiada przeszyć ani też innych łączeń.Pas biodrowy skonstruowany wg innowacyjnej koncepcji Fusion Comfort Technology. Podstawę konstrukcyjną pasa stanowią trzy wewnętrzne obręcze, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Wnętrze pasa stanowi miękka, oddychająca pianka EVA, dopasowująca się do sylwetki. Wewnętrzny materiał pasa to miękka, oddychająca i szybkoschnąca tkanina, natomiast zewnętrzna warstwa pasa, jest nieco elastyczna i bardzo wytrzymała na wszelkie mechaniczne uszkodzenia.Anatomicznie wyprofilowany pas biodrowy dostosowuje się do sylwetki, wyposażony w cztery formowane ciśnieniowo szpejarki oraz piątą, dodatkową szpejarkę w tylnej części. Po obu bokach uprzęży znajdują się punkty do wpięcia śrub lodowych.Wygodne pętle udowe posiadają elastyczne ściągacze zamiast klamerek do regulacji. Pas biodrowy regulowany za pomocą pojedynczej sprzączki Speed Adjust.

Specyfikacja:

Waga: 307 g

BD651159
1 Przedmioty
0793661488613