Black Diamond Momentum męska uprząż wspinaczkowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-21%

Black Diamond Momentum męska uprząż wspinaczkowa

Męska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 350g!

Limonka, S
Grafitowy, S
187,23 zł 237,00 zł -21% 152,22 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 201,45 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Momentum - uniwersalna męska uprząż wspinaczkowa z szybką regulacją pasa i pętli udowych

 

Wielozadaniowa uprząż wspinaczkowa męska Black Diamond Momentum, którą wyróżnia niska waga oraz prosta i szybka regulacja pasa biodrowego i pętli udowych. To wszystko sprawia, że dzięki w prosty sposób nie tracąc czasu dopasujesz ją do siebie. Pas biodrowy wykonany został na lekkiej, konstrukcji Dual Core której stabilizację zapewniają 2 obręcze w dolnej i górnej części pasa. Takie rozwiązanie zapewnia uprzęży niską wagę, wentylację i co najważniejsze stabilność. Całość wykonana z materiałów o bardzo wysokiej odporności na przetarcia.

Regulacja pasa odbywa się za pomocą pojedynczej klamry Speed Adjust. Pętle udowe wyposażone zostały w innowacyjny system regulacji dopasowania - Trak Fit, przesuwanie klamrą w lewo lub prawo powoduje regulację obwodu pętli. W ten sposób wyeliminowane zostały dyndające i przeszkadzające w trakcie wspinaczki taśmy. Pętle udowe podczepione są do uprzęży w tylnej części pasa biodrowego na osobnych regulowanych, odczepianych pasach.

Uprząż wyposażona w 4 szpejarki formowane pod  ciśnieniem. Całość spakowana w wygodny siateczkowy pokrowiec.


Materiał:

210D nylon Twill+, wstawki z siateczki poliestrowej 150d,

Waga:350g

BD6510754002
1 Przedmioty
793661351641