• -10%
Travellunch Risotto wegetariańskie z warzywami 250g
Travellunch Beef Stroganoff 2 os.
Travellunch Risotto wegetariańskie z warzywami 250g
Travellunch Beef Stroganoff 2 os.

Travellunch Risotto wegetariańskie z warzywami 250g

Turystyczna żywność liofilizowana danie wegetariańskie: ryż z warzywami, pieczarkami i ziołami. Porcja pozwala na przygotowanie sycącego posiłku dla 2 osób  Lekka żywność turystyczna, hermetycznie pakowana, łatwa w transporcie i przygotowaniu. Produkt bezglutenowy.

Produkt niedostępny
36,66 zł 40,73 zł -10%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 40,73 zł

 

Jedzenie liofilizowane Travellunch - ryż z warzywami, pieczarkami i ziołami, porcja dla 2 osób


Dania liofilizowane są szeroko cenione przez podróżników jak i osoby uprawiające przeróżne sporty. Znajdują wykorzystanie są zarówno podczas najdalszych ekspedycji jak i wypadów na biwak, spływy kajakowe czy zwykłe wakacje pod namiotem.  

Potrawy liofilizowane Travellunch zapewnią pełnokaloryczny, wartościowy posiłek, który zaspokoi potrzeby energetyczne organizmu nawet w trakcie największego wysiłku, a szeroki wybór dostępnych smaków czy rodzajów dań nie pozwoli nam się nimi znudzić.

Czym jest proces liofilizacji?

Liofilizacja jest procesem, który ma na celu usunięcie praktycznie całkowicie wody z żywności.  Proces ten prowadzony jest w niskiej temperaturze oraz wysokiej próżni.

Ogromną zaletą liofilizacji jest fakt, iż uzyskana żywność staje się niezwykle lekka nie tracąc jednocześnie swoich właściwości takich jak smak czy zapach,  czy składników odżywczych jak witaminy czy minerały.

Co więcej - porowata struktura składników żywności powoduje iż łatwo nasiąkają one z powrotem wodą, szybko odzyskując pierwotny kształt.

Zalety żywności liofilizowanej:

  • żywność bardzo lekka,
  • jednocześnie w pełni wartościowa pod względem zawartości witamin, minerałów czy składników odżywczych,
  • przygotowanie posiłku z żywności liofilizowanej jest szybkie i niezwykle proste
  • proces liofilizacji powoduje, iż nie występuje konieczność stosowania konserwantów
  • a na koniec żywność ta jest po prostu również smaczna!


Dodatkowo żywność liofilizowana Travellunch jest hermetycznie pakowana w opakowania umożliwiające przygotowanie posiłku bezpośrednio w nich - bez konieczności brudzenia innych naczyń, co jest niezmiernie istotne w warunkach, kiedy przygotowanie lub zdobycie wody jest kłopotliwe, lub też nie jesteśmy pewni czystości dostępnej wody.


Skład: ryż, marchewka (3%), groszek (3%) grzyby (1%) modyfikowana skrobia, tłuszcz roślinny, masło, wywar warzywny, pochodna serwatki,  maltodekstryna, przyprawy,  sól, zioła, aromaty naturalne, ekstrakty przypraw.

Waga: 250 g

 

TLRISOVEGE2

Product added to wishlist
Product added to compare.