Wkładka do śpiwora Sea To Summit Coolmax Adaptor Traveller
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-7%

Wkładka do śpiwora Sea To Summit Coolmax Adaptor Traveller

Chłodząca wkładka do śpiwora zmiejscem na poduszkę Sea To Summit Coolmax doskonale sprawdza się podczas wyjazdów w miejsca o gorącym i wilgotnym klimacie. Wkładka pomaga w efektywnej termoregulacji ciała, zapewnia szybkie i efektywne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz od ciała podczas snu, znacznie poprawia komfort nocnego wypoczynku. Uszyta z elastycznej tkaniny Coolmax nie krępuje wygodnego snu.

 

185,91 zł (brutto) 199,90 zł -7% 151,14 zł (netto)

Sea To Summit Coolmax Adaptor Traveller wkładka do śpiwora o właściwościach chłodzących

 

Wkładka do śpiwora z miejscem na poduszkę Sea To Summit Coolmax Adaptor Traveller zaprojektowana została z myślą o podróżach w miejsca o klimacie gorącym i wilgotnym. Wykonana jest z materiału Coolmax - tkaniny, która dostosowuje się do zmiennej temperatury i wilgotności powietrza. Włókna Coolmax przyspieszają transport wilgoci na zewnątrz od ciała, co znacznie poprawia komfort snu w bardzo wilgotnych warunkach.

Kolejną istotną cechą tej wkładki, jest jej wysoka elastyczność, jeśli kiedykolwiek używałeś wkładki, która krępuje swobodę ruchów podczas snu, z wkładką Coolmax poczujesz się naprawdę wygodnie wyspany. Zastosowanie wkładki pozwala na utrzymanie w czystości śpiwora.
Wkładka Coolmax Adaptor stanowi uniwersalne rozwiązanie w podróży - może służyć jako samodzielna pościel, bądź też może stanowić warstwę okrycia podczas snu.


Opis:
- wymiary: 226 x 92 cm,
- adaptuje się do temperatury i wilgotności powietrza,
- odprowadza wilgoć utrzymując suche ciało,
- podnosi komfort snu,
- sprzyja utrzymaniu czystości śpiwora,
- wykonana z wygodnej, elastycznej tkaniny,
- przeznaczona do prania w pralce, szybkoschnąca (podczas prania nie należy używać zmiękczacza do tkanin aby zachować właściwości odprowadzania wilgoci)
- waga: 328g
- kolor wkładki: niebieski

ACMAXY
9327868034574