Bawełniana wkładka do śpiwora z kapturem, Sea To Summit Cotton Travel Liner Mummy Hood
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit Cotton Travel Liner Mummy Hood bawełniana wkładka z kapturem

Turystyczna wkładka do śpiwora z kapturem Sea To Summit, wykonana w 100 % z wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej. Wkładka szyta w kształt mumii - zwęża się w kierunku stóp, Wkładki do śpiworów doskonale przydają się podczas podróży. Może posłuży jako miniaturowa pościel w miejscach takich jak schroniska górskie czy hostele, gdzie korzystamy z ogólnodostępnych kocy, a także w sypialnych pociągach.

 

Granatowy
129,00 zł 104,88 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Sea To Summit Cotton Travel Liner Mummy Hood - bawełniana wkładka do śpiwora z kapturem  - bawełna  100%

 

Bawełniane wkładki do śpiwora Sea To Summit Cotton Travel Liners oprócz ochrony śpiwora przed zabrudzeniem czy przepoceniem, mogą posłużyć nam jako niewielka turystyczna pościel, lub też mały cienki śpiworek. Wkładka Mummy Hood uszyta została w 100% z wysokogatunkowej, gęsto tkanej, wytrzymałej bawełny. Dodatkowo łatwej w utrzymaniu; można ją wyprać w pralce bez ryzyka "skurczenia" czy utraty koloru. Nieodzowna w miejscach, w których podczas noclegu korzystamy z ogólnodostępnych kocy i poduszek.

Wkładka do śpiwora w wersji Mummy Hood jest uszyta w kształcie mumii - szersza w strefie ramion, zwężana w kierunku stóp.


Wkładka do śpiwora pakowana jest w wygodny pokrowiec, którego jedna strona wykonaną jest z siateczki, dzięki czemu nasza podróżna pościel może oddychać nawet kiedy jest spakowana na czas transportu.
 
Opis:
- wymiary: 185 x 30/92 cm,
- przeznaczona do prania w pralce,
- nie farbuje i nie kurczy się w praniu,
- pakowana w oddzielny pokrowiec,
- podwójnie zakładane szwy,
- waga 370g


AHOOD
1 Przedmiot
9327868000449