• -7%
Wkładka do śpiwora Sea To Summit Thermolite Reactor Extreme

Sea To Summit Thermolite Reactor Extreme docieplająca wkładka

Docieplająca wkładka do śpiwora Sea To Summit, która ogrzeje Cię w największy mróz. Wykonana z materiału Thermolite 110g/m, którego włókna efektywnie zatrzymują ciepło ludzkiego ciała, sprawia iż odczuwalna w śpiworze temperatura podnosi się do 15°C! Wkładka  w kształcie mumii jest zaprojektowana, tak, że użytkownik ma dość dużo miejsca w środku i pozwala przespać wygodnie nawet najzimniejszą noc

 

Produkt niedostępny
240,87 zł 259,00 zł -7%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 259,00 zł

 

Sea To Summit Thermolite Reactor Extreme Liner docieplająca wkładka do śpiwora. Podnosi odczuwalną w śpiworze temperaturę do 15 stopni C!

 

Wkładka do śpiwora, która ogrzeje Cię w największy mróz. Podnosi temperaturę w śpiworze nawet aż o 15 stopni C! Wykonana z super izolującego materiału Thermolite 110g/m. Wkładka  w kształcie mumii jest zaprojektowana, tak, że użytkownik ma dość dużo miejsca w środku, co pozwala przespać wygodnie nawet najzimniejszą noc.

Materiał Thermolite wykonany jest z włókien z pustymi przestrzeniami w środku, dzięki czemu doskonałym właściwościom termoizolacyjnym towarzyszy niska waga oraz świetna oddychalność.

Wkładka może służyć jako docieplenie śpiwora lub też  jako samodzielny cienki śpiworek. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą zostać zaskoczeni nagłym pogorszeniem warunków pogodowych i niską temperaturą.


Opis:
- wymiary: 210 x 90 cm,
- mieści się w pokrowcu Ultra-Sil Cordura,
- całość wykonana z Thermolite 110g/m,
- podnosi temperaturę w śpiworze o około 14 stopni C,
- wkładka szyta w kształt mumii z wszytym dnem przy stopach,  
- wszyty sznurek z blokadką do ściągania kaptura,
- kolor czerwony,
- waga 399 g.

 

AREACTEX

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.