• -7%
Docieplająca wkładka do śpiwora Thermolite Reactor Liner, Sea To Summit

Sea To Summit Thermolite Reactor Liner wkładka do śpiwora

Docieplająca wkładka do śpiwora Sea To Summit, wykonana z zaawanasowanych technologicznie materiałów, które jeszcze efektywniej zatrzymują ciepło ludzkiego ciała. W Ten sposób odczuwalna temperatura w śpiworze może zostać podniesiona do 8°C. Wkładka bardzo lekka, pakowana do własnego pokrowca, nie zabierze wiele miejsca w bagażu. Może posłużyć jako cieniutki śpiwór w wyższych temperaturach.

 

2 dni
213,81 zł 229,90 zł -7%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 229,90 zł

 

Sea To Summit Thermolite Reactor Liner - docieplająca wkładka  do śpiwora podnosi temperaturę odczuwaną w śpiworze o około 8 stopni C

 

Wkładka do śpiwora Thermolite Reactor Liner wykonana została z najlżejszej wersji termoizolacyjnego materiału Thermolite 80g/m². Wkładka docieplająca dzięki konstrukcji włókien pozwalającej na bardzo efektywne zatrzymywanie ciepła ludzkiego ciała podnosi temperaturę śpiwora o około 8 stopni C. W ten sposób zyskujemy dodatkowy komfort cieplny podczas snu, nawet podczas biwaku na mrozie. Doskonale się sprawdza jako dodatkowe docieplenie śpiwora w zimnych warunkach, może również służyć jako samodzielna pościel, która przyda się w schronisku, gdzie używamy ogólnodostępnych kocy, lub kiedy podróżujemy pociągiem sypialnym.


Opis:
- wymiary: 210 x 90 cm,
- mieści się w pokrowcu Ultra-Sil,
- lżejsza od polaru, po spakowaniu także zajmuje mniej miejsca,
- podnosi temperaturę w śpiworze,
- wkładka szyta w kształt mumii z wszytym dnem przy stopach,  
- wszyty sznurek z blokadką do ściągania kaptura,
- kolor wkładki: czarny,
- waga 248g.

 

AREACTOR

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.