STS UltraSil View Dry Sack worek wodoszczelny z szybką 8 litrów
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit UltraSil View Dry Sack 8 litrów


Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sacks to nietypowe worki wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.

79,00 zł (brutto) 64,23 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 8 litrów  - worki wodoszczelne z szybką, dzięki której będziemy mieć podgląd zawartości

 

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 8 litrów to nietypowe worki wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.

Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Dla zapewnienia długotrwałej wodoszczelności wszystkie szwy są podklejone, a w miejscach najbardziej narażonych na napięcia posiadają dodatkowe wzmocnienia. Podstawa worka ma okrągły kształt.

Waga worka o pojemności 8 litrów: 43g
Wymiary (średnica postawy x wysokość): 17x46 cm

 

 

AUVDS8
Pojemność
8 litrów