STS UltraSil View Dry Sack worek wodoszczelny z szybką 8 litrów

Sea To Summit UltraSil View Dry Sack 13 litrów

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 13 litrów to nietypowy worek wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.

Produkt niedostępny
89,00 zł

 

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sacks 13 litrów - worek wodoszczelny z szybką, dzięki której będziemy mieć podgląd zawartości

 

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 13 litrów to nietypowe worki wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.

Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Dla zapewnienia długotrwałej wodoszczelności wszystkie szwy są podklejone, a w miejscach najbardziej narażonych na napięcia posiadają dodatkowe wzmocnienia. Podstawa worka ma okrągły kształt.

Waga worka o pojemności 13 litrów: 53g
Wymiary (średnica postawy x wysokość): 22x53 cm

 

Pojemność
13 litrów
AUVDS13

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.