STS UltraSil View Dry Sack worek wodoszczelny z szybką 8 litrów
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit UltraSil View Dry Sack 13 litrów

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 13 litrów to nietypowy worek wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.

89,00 zł
block Obecnie brak w magazynie

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sacks 13 litrów - worek wodoszczelny z szybką, dzięki której będziemy mieć podgląd zawartości

 

Sea To Summit  Ultra-Sil View Dry Sack 13 litrów to nietypowe worki wodoszczelne. Wykonane są z bardzo wytrzymałej i lekkiej Cordury, wykończonej gładką i miękką warstwą silikonową, która ułatwia pakowanie i wyjmowanie przedmiotów z worka. Worki posiadają "szybkę" z termoplastiku, dzięki której można sprawdzić zawartość worka, bez konieczności jego otwierania i wyciągania zawartości.

Worki zamykane są w pełni wodoszczelnym, 3-krotnie rolowanym zamknięciem z Hypalonu oraz zapinane klamrą. Dla zapewnienia długotrwałej wodoszczelności wszystkie szwy są podklejone, a w miejscach najbardziej narażonych na napięcia posiadają dodatkowe wzmocnienia. Podstawa worka ma okrągły kształt.

Waga worka o pojemności 13 litrów: 53g
Wymiary (średnica postawy x wysokość): 22x53 cm

 

AUVDS13
Opis
Pojemność
13 litrów

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

{gformbuilderpro:1}

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: