Uprzęże wspinaczkowe męskie

-22%
Męska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Solution
Wysyłamy w 24 godziny

Minimalistyczna męska uprząż do wspinaczki sportowej Black Diamond Solution zaprojektowana została z myślą o najwyższej wygodzie wspinacza. Pas biodrowy oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Anatomicznie wyprofilowany dostosowuje się do sylwetki,  wyposażony  w 4 szpejarki. Wygodne pętle udowe posiadają elastyczne ściągacze zamiast regulacji.


264,42 zł
339,00 zł
-21%
Black Diamond Momentum męska uprząż wspinaczkowa
Wysyłamy w 24 godziny

Męska uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 350g!
187,23 zł
237,00 zł
-18%
Black Diamond Zone Sulphur męska uprząż wspinaczkowa
Dostępny produkt z innymi opcjami

Męska uprząż wspinaczkowa o dość uniwersalnym przeznaczeniu, sprawdzi się zarówno we wspinaczce sportowej, na alpejskich ścianach, a także wspinaniu lodowym. Uprząż Black Diamond Zone jest bardzo lekka, oddychająca,  na w nowej wersji została wyposażona w innowacyjny łącznik Infinity Belay Loop, który nie posiada przeszyć ani też innych łączeń.
Pas biodrowy oparty został na trzech wewnętrznych obręczach, które go stabilizują i przenoszą obciążenia. Anatomicznie wyprofilowany pas biodrowy wyposażony w cztery szpejarki oraz piątą dodatkową szpejarkę w tylnej części. Po obu bokach uprzęży znajdują się punkty do wpięcia śrub lodowych.
Wygodne pętle udowe posiadają elastyczne ściągacze zamiast klamerek do regulacji.Pas biodrowy regulowany za pomocą jednej sprzączki
327,18 zł
399,00 zł
-21%
Black Diamond Men's Momentum Kit
Wysyłamy w 24 godziny

Kompletny męski zestaw wspinaczkowy. W zestawie znajdziemy męską uprząż wspinaczkową Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest bardzo lekka, wytrzymała i w pełni stabilna. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż waży jedynie 350g!

W komplecie znajduje się przyrząd do zjazdów i asekuracji BD ATC-XP wraz z zakręcanym karabinkiem RockLock Screwgate, a także woreczek na magnezję i zapas magnezji BD White Gold chalk. Wszystkie elementy zestawu pakowana jest do zgrabnego siateczkowego pokrowca, który wygodnie zmieści się do plecaka lub torby sportowej.
Zestaw będzie stanowić doskonały pomysł na prezent dla osoby, która rozpoczyna przygodę ze wspinaniem
362,61 zł
459,00 zł
-19%
Black Diamond M's Momentum męska uprząż wspinaczkowa
Wysyłamy w 24 godziny
Męska uniwersalna uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum o szybkim i wygodnym sposobie regulacji obwodu pasa oraz pętli udowych. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna. Posiada cztery szpejarki. Regulację pasa umożliwia pojedyncza klamra Speed Adjust, pętle udowe dopasujemy sprzączkami TrakFit. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 302g!
234,09 zł
289,00 zł
-21%
Black Diamond Momentum 4S uprząż wspinaczkowa
Wysyłamy w 24 godziny

Uniwersalna uprząż wspinaczkowa Black Diamond Momentum 4S. Dzięki 4 sprzączkom do regulacji obwodów pozwala na optymalne dopasowanie do użytkownika. Uprząż zaprojektowana została do wszystkich typów wspinaczki, sprawdzi się zarówno na ściance wspinaczkowej jak i podczas alpejskich wyjść w wyższe góry. Uprząż jest wielozadaniowa, bardzo lekka a jednocześnie wytrzymała i w pełni stabilna.
Uprząż wyposażona w cztery szpejarki. Regulację pasa umożliwiają dwie klamry Speed Adjust, również pętle udowe dopasujemy również dopasujemy oddzielnymi sprzączkami. Uprząż wielozadaniowa, waży jedynie 340g!
267,81 zł
339,00 zł
-18%
Black Diamond Wiz Kid Deep Torch młodzieżowa uprząż wspinaczkowa
Produkt niedostępny

Uprząż wspinaczkowa dla dziecka Black Diamond Wiz Kid Deep Torch. Stabilna, wytrzymała z dobrą wentylacją. Pełnowymiarowa uprząż wspinaczkowa w mniejszym rozmiarze. Uprząż jest bardzo lekka, posiada łatwy i bezpieczny system regulacji: obwód pasa jest regulowany przy pomocy jednej sprzączki, pętle udowe wyposażone w innowacyjny system TrakFit, umożliwiający szybką i wygodną regulację obwodu jedną ręką.
146,78 zł
179,00 zł