Yeti

Marka Yeti powstała w 1989 roku w Warszawie. Od początku swej działalności tworzy ona wyjątkową puchową odzież oraz śpiwory, z wielką dbałością o ich jakość. Obecnie jest jednym z największych producentów odzieży puchowej, ekwipunku i innych akcesoriów. Produkty YETI znane są za granicą, także jako Yet oraz Warmth Unlimited. Misją firmy jest „zapewnić ciepło dzięki połączeniu światowej klasy polskiego puchu, tkanin najwyższej jakości oraz doświadczenia wybitnych himalaistów”. We współpracy z podróżnikami oraz miłośnikami gór firma dba o najwyższe standardy w projektowaniu i produkcji kurtek puchowych, swetrów puchowych oraz puchowych śpiworów turystycznych i ekspedycyjnych.

 

Yeti – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest ciepło

Marka powstała w 1989 roku w Warszawie. Od początku swej działalności tworzy ona wyjątkową puchową odzież oraz śpiwory, z wielką dbałością o ich jakość. Obecnie jest jednym z największych producentów odzieży puchowej, ekwipunku i innych akcesoriów. Produkty YETI znane są za granicą, także jako Yet oraz Warmth Unlimited. Misją firmy jest „zapewnić ciepło dzięki połączeniu światowej klasy polskiego puchu, tkanin najwyższej jakości oraz doświadczenia wybitnych himalaistów”. We współpracy z podróżnikami oraz miłośnikami gór firma dba o najwyższe standardy w projektowaniu i produkcji kurtek puchowych, swetrów puchowych oraz puchowych śpiworów turystycznych i ekspedycyjnych.

YETI stosuje w swoich produktach polski puch o parametrach 700 cui (mieszanka szarych puchów kaczek i gęsi) oraz 860 cui (puch gęsi białych), który jest odpowiedni także dla alergików.Dobór materiałów i tkanin wykorzystywanych do produkcji odzieży, śpiworów puchowych i innych akcesoriów jest efektem wieloletniego doświadczenia pracowników i współpracowników firmy. Materiały te są bardzo wytrzymałe, wodoodporne, oddychające ale także przyjemne w dotyku i kolorowe.

Jednym z innowacyjnych materiałów wykorzystywanych przez YETI jest stosowana jako podszewka tkanina z antybakteryjną srebrną nicią. W materiał wplecione są niezwykle trwałe nitki srebra, ich zastosowanie zatrzymuje rozwój mikroorganizmów, które są przyczyną m.in. nieprzyjemnego zapachu rozkładającego się potu. Firma wykorzystuje także najwyższej jakości samoblokujące suwaki YKK.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku sprawia, że firma jest w stanie tworzyć najlepsze kurtki i swetry puchowe oraz śpiwory i inne akcesoria, tak aby sprostać wciąż zmieniającym się potrzebom swoich Klientów.

 

Mniej
Product added to wishlist
Product added to compare.