Esbit naczynia turystyczne z kuchenką spirytusową
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-20%

Esbit kuchenka spirytusowa z zestawem garnków

Turystyczny zestaw do gotowania na biwaku Esbit Alcohol Burner Set. Składa się z lekkich garnków turystycznych z wymiennikiem ciepła  oraz palnika spirytusowego. Wyposażony w takie możliwości gotowania w plenerze, ugotujesz dowolny posiłek. 

327,20 zł (brutto) 409,00 zł -20% 266,02 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Esbit Alcohol Burner Set - kompletny zestaw garnków turystycznych złożony z naczyń wykonanych z anodowanego aluminium oraz palnika spirytusowegoKomplet naczyń wykonanych z lekkiego i wytrzymałego utwardzanego aluminium. Garnki posiadają wykończenie non-stick, które zapobiega przywieraniu potraw.
Obydwa garnki posiadają podziałkę umożliwiającą precyzyjne dozowanie płynów. Wytłoczona skala jest trwała, odporna na szorowanie, wysokie temperatury itp. Pozostanie widoczna przez cały okres użytkowania. Najważniejszą cechą naczyń jest jednak radiator umiejscowiony u spodu. Specjalnie zaprojektowany promiennik kumuluje temperaturę wytwarzaną przez palnik, przyspieszając tym samym proces gotowania nawet w bardzo wietrznych warunkach. Garnki wchodzące w skład tego kompletu mogą być także stosowane z innymi palnikami- dwie obręcze radiatora sprawiają, że ultralekkie palniki o cienkich ramionach nie wpadają pomiędzy jego „żeberka”, a stabilne ustawienie garnka nigdy nie stanowi problemu.
Osłona palnika oraz podstawa dają się łatwo złożyć i schować do wnętrza naczyń. Dzięki temu, całość stanowić może 1 zwarty pakunek, łatwy w transporcie.

Elementy zestawu:

·      Miedziany palnik spirytusowy z wygaszaczem płomienia.

·      Podstawa oraz osłona palnika, kompatybilne z wszystkimi naczyniami kompletu.

·      Duży garnek do gotowania o pojemności 2,35l. Wewnątrz posiada podziałkę ułatwiającą dozowanie płynów; wyposażony w radiator. Średnica 195 mm (w części górnej) x 148 mm (u podstawy), wysokość 108 mm

·      Mniejszy garnek do gotowania o pojemności 1,8l. Wewnątrz posiada podziałkę ułatwiającą dozowanie płynów, wyposażony w radiator. Średnica:185 mm (w części górnej) x 148 mm (u podstawy), wysokość 90 mm

·      Pokrywka o rozmiarze odpowiednim dla obu ww. naczyń.

·      Patelnia, posiadająca u spodu specjalne karbowanie, które zabezpiecza ją przed ześlizgiwaniem się z palników o mniejszej średnicy. Średnica: 185 mm (w części górnej)x 174 mm (u podstawy), wysokość 33 mm

·      Chwytak kompatybilny z garnkami i patelnią.

·      2 talerze, wykonane z lekkiego i bardzo trwałego tworzywa.  Średnica: 161 mm (w części górnej) x 153 mm (u podstawy), głębokość 11 mm

·      „Łapka” kuchenna, pomocna w przenoszeniu gorących naczyń oraz stabilizująca chwytak w trakcie transportu (zabezpiecza tym samym wnętrze naczyń przed odrapaniem).


Całość pakowana jest w mocny, nylonowy woreczek z siateczki. Sznurek ze stoperem pozwala ściśle zamknąć i zabezpieczyć naczynia.

Waga: 1050 g
Wymiary całego pakunku: 202 x 128 mm

 

CS2350HA
4260149870063