Esbit super solo zestaw gotujący 0,6 L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Esbit Super Solo 0,6 L

Zestaw gotujący menażka 0,6L z palnikiem. Mała i kompaktowa kuchenka turystyczna, wystarczająca do gotowania posiłku w plenerze dla 1 osoby. W skład zestawu wchodzą menażka o pojemności 585ml ze składanym uchwytem oraz palnik na kostki paliwa stałego. Materiał: anodowane aluminium.

118,99 zł
Wysyłamy w 24 godziny
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Esbit Super Solo 0,6 litra -  kompaktowy zestaw do gotowania przeznaczony dla jednej osoby. Złożony z menażki oraz podstawy/ palnika na paliwo stałe EsbitGarnuszek wykonany z utwardzanego aluminium bardzo lekkiego i wytrzymałego. Naczynie posiada podziałkę umożliwiającą precyzyjne dozowanie płynów. Wytłoczona skala jest trwała, odporna na szorowanie, wysokie temperatury itp. Pozostanie widoczna przez cały okres użytkowania. Składane uchwyty pozwalają zminimalizować wymiary na czas transportu.
Osłona palnika oraz podstawa dają się łatwo schować do wnętrza naczynia. Dzięki temu, całość stanowić może 1 zwarty pakunek, łatwy w transporcie.

Elementy zestawu:
 

  • Podstawa służąca jednocześnie za osłonę płomienia, umożliwiająca korzystanie ze stałego paliwa Esbit.
  • Garnek do gotowania o pojemności 585 ml. Wewnątrz posiada podziałkę ułatwiającą dozowanie płynów. Średnica 103 mm (w części górnej) x 94 mm (u podstawy), wysokość 88 mm.
  • Pokrywka.


Całość pakowana jest w mocny, nylonowy woreczek z siateczki. Sznurek ze stoperem pozwala ściśle zamknąć i zabezpieczyć naczynia.

Waga: 197 g
Wymiary całego zestawu : 111 x 90 mm

 

CS585HA
4260149870131

4 innych produktów w tej samej kategorii: