Turystyczny pojemnik na wodę Seeker 3L Hydrapak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Hydrapak Seeker 3L bukłak na wodę

Miękki, składany do rozmiaru pięści pojemnik na wodę o pojemności 3 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free.

114,72 zł 139,90 zł -18% 93,27 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 101,92 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Seeker 3L - ultralekki turystyczny składany pojemnik na wodę

 

Miękki, składany do rozmiaru pięści turystyczny pojemnik na wodę o pojemności 3 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Wszystkie łączenia są zgrzewane i szczelne.

Duży bukłak Hydrapak Seeker 3L można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.

Z boku bukłaka znajdują się punkty które umożliwiają jego przytroczenie do plecaka lub w innym odpowiednim miejscu. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (sprzedawany oddzielnie) i samodzielnie uzdatniać wodę. Nadrukowana na zewnętrznej stronie bukłaka miarka, pozwala śledzić zapas wody. Szeroki otwór do nalewania ( 4,2 cm) umożliwia wrzucanie kostek lodu czy wygodne mycie.

Bukłak wykonany jest z wytrzymałego termoplastiku, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji jak BPA czy PVC. Bukłak można myć w zmywarce.

Specyfikacja:

Pojemność: 3L
Waga: 94g
Wymiary: 370 mm x 140 mm
Wymiary po złożeniu: 4 x 4 cm
Materiał: Termoplastik Poliuretan; HDPE

 

A823M
10 Przedmioty
8344560002482